Szkolenie-Publikacja i promocja tekstu naukowego 4.06.2019 BUW

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie zaprasza na ostatnie w tym roku akademickim szkolenie

Naukowiec w sieci, czyli wszystko co powinien wiedzieć badacz o swojej identyfikacji w cyfrowym świecie częścią cyklu Publikacja i promocja tekstu naukowego

organizowanego przez Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie.

Przyjdź, jeśli chcesz wiedzieć jak założyć konto w systemie ORCiD, jak zintegrować je z PBN, Scopus czy Publnos (kiedyś Researcher ID Web of Science).

Zajęcia odbędą się we wtorek 4 czerwca w sali 139, poziom 1, w pobliżu Informatorium, Biblioteka Uniwersytecka, w godzinach 14.00 – 15.30.

PS. Jeśli chcesz wiedzieć, na co zwrócić uwagę publikując skorzystaj z zajęć Pisanie i publikacja tekstów naukowych (dobry abstrakt, IMRaD, ASEO, wybór czasopisma, strategia publikacji). Zajęcia odbędą się 7 czerwca, w godzinach 15.00-16.30, sala 139, poziom 1, w pobliżu Informatorium, Biblioteka Uniwersytecka.

Zapraszamyy!

Więcej informacji: https://www.buw.uw.edu.pl/szkolenia/